Menu
Your Cart

Hakkımızda

Firmamız kurucuları uzun yıllar fotoğraf sektöründe değişik firmalarda teknik servis müdürü, teknik servis uzmanı olarak çalışmışlar ve bu tecrübelerini 2014 yılında Ekip Dijital Baskı Çözümleri Ltd. Şti. çatısı altında birleştirmişlerdir. Firmamızın adından da anlaşılacağı gibi amacımız, Türkiye’deki fotoğrafçılık sektörüne teknik alt yapıya sahip, servis ve satış hedefli kurumsal bir ekip sunmaktır. 

Bizler uzun yıllar Burla, Yalçınlar, Kodak ve Reproset firmalarında teknik servis müdürü veya teknik destek elemanı olarak, Silverlab firmasında kurucu ortak ve teknik servis müdürü olarak çalıştık. Bugün sektördeki tüm firmalardan daha deneyimli ve eğitimli bir kadroya sahip olduğumuza inanıyoruz. Bizim ile birlikte olan ve bölgelerde çalışan teknik servis arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz

2014 Ekim ayından itibaren firmamız dünyanın grafik ve baskı sistemleri tasarım ve üretim liderlerinden Japon EPSON firmasının SureLab Inkjet minilablarının Türkiye satışına ve servisine başlamıştır. EPSON, bugün Noritsu ve Fuji gibi fotoğraf baskı sistemleri üretimi ve/veya satışını yapan firmalara, OEM olarak inkjet minilablar üretmekte veya baskı kafalarını vermektedir.

Fotoğraf baskı sektöründe EPSON masa tipi yazıcılar, fotoğrafçıların hemen hemen hepsinde hizmet vermekte olup, EPSON Surelab Serisi inkjet minilablar ile kimyasal minilabların hızla yerini almaktadır. EPSON SureLab D700 ve yeni seri D800 A4 boyutuna kadar baskı yapan minilabların ve düğün salonlarında kullanılan Kodak termal yazıcıların yerini hızla almaktadır.

EPSON LFB grubu poster baskı yazıcılarının ve sarf malzemelerinin de satışını yapmakta teknik servis desteği vermekteyiz.

2015 yılında Burla firması ile anlaşarak Noritsu Türkiye Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başladık. Noritsu kimyasal ve inkjet minilabların yedek parçalarını temin etmek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Hedefimiz, sektörümüze yeni ve teknolojik ürünler sunmaktır. Böylece sektörümüzdeki verimliliğin ve kalitenin artmasını amaçlamaktayız.

Fotoğraf sektörü zaman zaman duraklamalar yaşamasına rağmen, hiçbir zaman gerekliliğini yitirmemiş ve yenilenerek hızla geri dönmüştür. Bu sektörde kendilerini yenileyerek, yeni teknolojilere yatırım yapanlar başarılı olmuş ve olacaktır.